UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wtopa i wstyd dla prezia Częstochowy i jego ugrupowania, mial wszystko i jeszcze bylo mu mało, jednak nie ma świętych krów
Wtopa i wstyd dla prezia Częstochowy i jego ugrupowania, mial wszystko i jeszcze bylo mu mało, jednak nie ma świętych krów