UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Oliwer był chuliganem.. " - Tak, miałem wątpliwą przyjemność zobaczyć jego zachowanie w tramwaju jakiś czas temu - lecz nie użyję tu bardzo pasujących słów do tego zachowania, bo komentarz zostanie usunięty.


Anuluj