A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Weź nie pisz bzdur, pewnie masz coś wspólnego z sprawa Oliwera. Ochydna obrona kosztem imienia zmarłego.
Nie stosuje się wobec patologii jej metod, bo jest obawa, że ta wygra doświadczeniem.
PO prostu szwindle mu i spółce nie wyszły ! bo jak się coś robi to trzeba mieć nie tylko umiejętności ale i trochę sprytu, a tu ani jedno ani drugie, co ta kasa robi z ludzi !!!!! Żurek ściga pisuarów a tu taka patologia
Bravo Bartek !!! Chciałeś dobrze i całą służba nagle prysła. Kto pracuje ten popełnia błędy i są na niego skargi ! Tak nas uczono w OP.
Będziesz miał problem to będziesz krzyczał Polocja ! A wtedy powinni się odwrócić od Ciebie łatała…
@Spacerowicz - Nie jednemu uratował życie a wy teraz jedziecie po chłopaku ! Wstyd !!!
Tak kończą pseudo policjanci z Elbląga... powiem tak jest ich znacznie więcej i wymuszają zeznania na osobach przesłuchiwanych... tylko wszystko jest zamiatanie pod dywan.
Połowa policjantów z Elbląga tak robi myślą że mają władzę i zastraszają ludzi ale tylko tych co sami się bronią bo przy mecenasie chodzą jak na szpilkach... tacy funkcjonariusze nie powinni pracować w służbach powinni leczyć się psychicznie.
A jeszcze sprawiedliwsi dają nogę do Budapesztu, zamiast trafić do aresztu, jeszcze biorą za to diety, bo to Polin jest niestety.
Jp jp na sto procent