78
25.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Weź nie pisz bzdur, pewnie masz coś wspólnego z sprawa Oliwera. Ochydna obrona kosztem imienia zmarłego.
Obywatel elbl. (2026.02.25)
Nie stosuje się wobec patologii jej metod, bo jest obawa, że ta wygra doświadczeniem.
(2026.02.25)

info

3  
  2
PO prostu szwindle mu i spółce nie wyszły ! bo jak się coś robi to trzeba mieć nie tylko umiejętności ale i trochę sprytu, a tu ani jedno ani drugie, co ta kasa robi z ludzi !!!!! Żurek ściga pisuarów a tu taka patologia
ku przestrodze (2026.02.25)
Bravo Bartek !!! Chciałeś dobrze i całą służba nagle prysła. Kto pracuje ten popełnia błędy i są na niego skargi ! Tak nas uczono w OP.
Dominik223@wp.pl (2026.02.25)

info

3  
  3
Będziesz miał problem to będziesz krzyczał Polocja ! A wtedy powinni się odwrócić od Ciebie łatała…
Dominik223 (2026.02.25)
@Spacerowicz - Nie jednemu uratował życie a wy teraz jedziecie po chłopaku ! Wstyd !!!
Dominik 223 (2026.02.25)
Tak kończą pseudo policjanci z Elbląga... powiem tak jest ich znacznie więcej i wymuszają zeznania na osobach przesłuchiwanych... tylko wszystko jest zamiatanie pod dywan.
Maniek. K (2026.02.26)

info

6  
  8
Połowa policjantów z Elbląga tak robi myślą że mają władzę i zastraszają ludzi ale tylko tych co sami się bronią bo przy mecenasie chodzą jak na szpilkach... tacy funkcjonariusze nie powinni pracować w służbach powinni leczyć się psychicznie.
Arek... G (2026.02.26)

info

7  
  5
A jeszcze sprawiedliwsi dają nogę do Budapesztu, zamiast trafić do aresztu, jeszcze biorą za to diety, bo to Polin jest niestety.
Krs pl (2026.02.26)
Jp jp na sto procent
(2026.02.26)

info

1  
  0