UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki bohater i wiracha na komendzie a nie miał odwagi przyjść na odczytanie wyroku i spojrzeć ludziom w oczy. Mam nadzieje że z wyrokiem pracy już nigdzie nie znajdzie.
Taki bohater i wiracha na komendzie a nie miał odwagi przyjść na odczytanie wyroku i spojrzeć ludziom w oczy. Mam nadzieje że z wyrokiem pracy już nigdzie nie znajdzie.