UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Oliwer był chuliganem.. " - Tak, miałem wątpliwą przyjemność zobaczyć jego zachowanie w tramwaju jakiś czas temu - lecz nie użyję tu bardzo pasujących słów do tego zachowania, bo komentarz zostanie usunięty.