UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Policjanci powinni się wypowiedzieć - ale pierw powinni przemyśleć na ile sami za takie numery są winni. Kiedyś za komuny pewien milicjant chciał błysnąć i prowokował gościa. Problem się zaczął gdy tamten powiedział żeby zdjął czapkę i pokazał szmatę z Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie. Nigdy nie zapomnę jak dzielnemu "szeryfrowi" zeszło hojrakowanie i przestały mu przeszkadzać "śpiewy po rosie" pod nocnym sklepem "Nad Jarem".... Jak widać ustój się zmienił - nawyki nie.....
MariuszLewandowski-Fc