UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla Sądu. Wreszcie sprawiedliwy wyrok wobec policjanta. Tego domagała się opinia publiczna. Gdyby jeszcze tak przyjrzeć się dlaczego pozwolono mu odejść z policji zamiast wydalić dyscyplinarnie. To chyba sprawa dla BSW. Chyba w końcu wzięli się za policjantów łamiących prawo. Czekamy teraz na uczciwe wyjaśnienie sprawy nieżyjącego Oliwiera.


Anuluj