A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wyroki z kilku ostatnich lat w sundzie w Elblągu wskazują na, moim zdaniem, zupełny brak kompetencji wymiaru niesprawiedliwości. I albo prokuratura albo sund moim subiektywnym i nie opartym na faktach wrażeniu biorą kasę od przestępców lub ktoś ich pinagrywał w różnych studniach w tzw. vipowskich salkach i ich szantażuje, inaczej tego nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć...
Czeho. zrozumiec, ze patologia ma wiecej praw i roszczen niz zwykly porzadny obywatel?
Policjant gdyby był inteligentny, przebiegły, elokwentny i umiałby stosować techniki z socjotechniki oraz posiadł umiejętności z zawładania umysłu to rozpracowałby taką pannę w piec minut bez nawet jednego wulgaryzmu ale do tego trzeba mieć lotny umysł czar oraz umiejętności przekonywania. Czego oni tam teraz uczą? Ciągle komuny?
Nawet porządny obywatel może przekroczyć uprawnienia i kompetencje którymi jest ograniczony z mocy ustawy. Wyrok nie jest niczym zaskakującym wobec agresji w Policji. Tam nad wyraz często dochodzi do nieuzasadnionych użyć bronią czy agresją fizyczną. Sąd w tym przypadku nie miał nic na obronę policjanta a sam policjant wiedząc że dopuścił się czynu zabronionego zrezygnował z pracy już dawno i przed ogłoszeniem prawomocnego wyroku.
Gdyby to zastosował to by osiągnął swój cel a tak to go panna rozpracowała i nagrała. Hahahaha. To nie był policjant tylko jakiś figurant bez przeszkolenia oraz szkoły z zakresu kryminalistyki czy technik przesłuchiwania. Panna dobrze zaopiekowana wyśpiewa wszystko na tacy ale zamiast styropianu trzeba mieć mózg..
Oliwer był chuliganem...
Tylko czekać aż u nas w Elblągu doczekamy się wypuszczenia mordercy czy morderców na wolność bo orzekał neo sędzia ????
Super... Pora na naszą dzielną Straż Miejską. Jeden Strażnik już jest w Areszcie na 12 lutego w piątek okaże się czy ma to jak w tym wypadku z byciem "funkcjonariuszem publicznym" Nadal jestem ciekaw czy następni dołączą za napaść jakiej moim zdaniem dopuścili się na niepełnosprawnego umysłowo pod Biedronką. Pora skończyć z bezkarnością mundurowych szmondaków którzy zamiast bronić i pomagać sami staja się bandytami. Pora to miasto wyczyścić z szmatławych szeryfów którzy sami są gorsi od wielu bandytów. Nie będzie bezpiecznego miasta gdy w mundurówce jest szambo którego smród powala Nie ma nic gorszego niż ktoś kto dla statystyki na siłę robi z kogoś przestępce i utrudnia mu obronę - Komendant Kulik to właśnie taki typ który zawsze chce mieć racje a raz za razem wychodzi na pajaca. Ten był jeszcze lepszy tyle że powinien dostać 5 lat bezwzględnego i delegacje do ZK Sztum lub ZK Barczewo. I bez prawa do zawieszenia części kary ale jak widąc dla Swoich sądownictwo w Elblągu zawsze pobłażliwe.... Żenujące zblatowanie....
Police USA nie kwestionuje zażaleń :-) a w końcu to zwolennicy zakutego łba
@aborygen_stont - Róbta co chceta. I tak wam nikt i nic nie zrobi. aborygena_ stont też możecie na dzika zrobić. Dobra argumentacja sądu wam w tym pomoże.