UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko czekać aż u nas w Elblągu doczekamy się wypuszczenia mordercy czy morderców na wolność bo orzekał neo sędzia ????
Tylko czekać aż u nas w Elblągu doczekamy się wypuszczenia mordercy czy morderców na wolność bo orzekał neo sędzia ????