UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet porządny obywatel może przekroczyć uprawnienia i kompetencje którymi jest ograniczony z mocy ustawy. Wyrok nie jest niczym zaskakującym wobec agresji w Policji. Tam nad wyraz często dochodzi do nieuzasadnionych użyć bronią czy agresją fizyczną. Sąd w tym przypadku nie miał nic na obronę policjanta a sam policjant wiedząc że dopuścił się czynu zabronionego zrezygnował z pracy już dawno i przed ogłoszeniem prawomocnego wyroku.


Anuluj