A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zazdrosc wyczuwam, nic nie stoi na przeszkodzie zeby zalapac sie do tej formacji, skoro jak twierdzi wiekszosc patusów wypowiadajacych sie w internecie byle kto tam idzie.
ROBOTA NIEWDZIECZNA, nie wiesz na kogo trafisz cwaniaka, cpuna, malolata z nożczkami albo nożem w kieszeni, albo cwaniarę kryjacą sprawcę
Sprawa Oliwiera Bartosika: "Okres trwania śledztwa przedłużono do dnia 19 maja 2026 r. " - info. elblag.
Niech sąd poda przykład jak by to sąd przesłuchiwał ?... - może tak - niech nam pani uprzejmie powie kto niszczył lusterka w zaparkowanych samochodach - czy był to pani kolega ?.... a 18 sto latka na to goń się frajerze...
Ten dał się nagrać. Spokojnie. Bez szumu zwolnił się i ma się świetnie. Brak zainteresowania wyrokiem - nieobecność mówi sama za siebie.
Prawidłowo. Sąd rozjechał narrację Obrońcy w pył. Ciekawe czy Pan Adwokat osoby sobie bliskie chciałby poddać takiej metodzie wychowawczej.
Szaleństwo wzrasta. Bandyci mordują ludzi w centrum miasta i dostają po roku wyroku, a Policja ma być elegancka i kulturalna? Doprowafzicie do samosądów na ulicach...
Na pewno dzięki takiemu podejściu Sądu lepiej poczują się patole i bandyci, a policja jeszcze bardziej zacznie olewać swoją robotę, a zwykły obywatel będzie czuł się bardziej zagrożony przez przestępców. Nie polecam atakowanie złodzieja w naszym domu, bo oskarży nas natychmiast o naruszenie nietykalności i Sąd nas będzie miesiącami wzywał na przesłuchania. To samo dotyczy, gdy kobieta na spacerze z psem zostanie napadnięta, a mądry pies pogryzie napastnika. Ciąganie nas po sądach, a nie napastnika mamy murowane. Pamiętajmy, Polska to nie jest Kraj dla przyzwoitych ludzi, tylko dla cwaniaków, złodziei, przekrętasów i wszelkiej szumowiny idealny.
nie będziecie ponad prawem masz kłopoty z psychiką to do łopaty jak nie złamiesz jej lub pogryziesz w nerwach.
Widać, że już wszyscy zapomnieli dlaczego się tam znalazła XD
Nie jesteś ponad prawem nie potrafisz tego zrozumieć to do łopaty albo na Węgry do orbana