Wybrany wątek opinii

Na pewno dzięki takiemu podejściu Sądu lepiej poczują się patole i bandyci, a policja jeszcze bardziej zacznie olewać swoją robotę, a zwykły obywatel będzie czuł się bardziej zagrożony przez przestępców. Nie polecam atakowanie złodzieja w naszym domu, bo oskarży nas natychmiast o naruszenie nietykalności i Sąd nas będzie miesiącami wzywał na przesłuchania. To samo dotyczy, gdy kobieta na spacerze z psem zostanie napadnięta, a mądry pies pogryzie napastnika. Ciąganie nas po sądach, a nie napastnika mamy murowane. Pamiętajmy, Polska to nie jest Kraj dla przyzwoitych ludzi, tylko dla cwaniaków, złodziei, przekrętasów i wszelkiej szumowiny idealny.
(2026.02.25)
Nie jesteś ponad prawem nie potrafisz tego zrozumieć to do łopaty albo na Węgry do orbana
(2026.02.25)
Czeho. zrozumiec, ze patologia ma wiecej praw i roszczen niz zwykly porzadny obywatel?
(2026.02.25)
Nawet porządny obywatel może przekroczyć uprawnienia i kompetencje którymi jest ograniczony z mocy ustawy. Wyrok nie jest niczym zaskakującym wobec agresji w Policji. Tam nad wyraz często dochodzi do nieuzasadnionych użyć bronią czy agresją fizyczną. Sąd w tym przypadku nie miał nic na obronę policjanta a sam policjant wiedząc że dopuścił się czynu zabronionego zrezygnował z pracy już dawno i przed ogłoszeniem prawomocnego wyroku.
(2026.02.25)
Powrót do komentarzy