UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Super... Pora na naszą dzielną Straż Miejską. Jeden Strażnik już jest w Areszcie na 12 lutego w piątek okaże się czy ma to jak w tym wypadku z byciem "funkcjonariuszem publicznym" Nadal jestem ciekaw czy następni dołączą za napaść jakiej moim zdaniem dopuścili się na niepełnosprawnego umysłowo pod Biedronką. Pora skończyć z bezkarnością mundurowych szmondaków którzy zamiast bronić i pomagać sami staja się bandytami. Pora to miasto wyczyścić z szmatławych szeryfów którzy sami są gorsi od wielu bandytów. Nie będzie bezpiecznego miasta gdy w mundurówce jest szambo którego smród powala Nie ma nic gorszego niż ktoś kto dla statystyki na siłę robi z kogoś przestępce i utrudnia mu obronę - Komendant Kulik to właśnie taki typ który zawsze chce mieć racje a raz za razem wychodzi na pajaca. Ten był jeszcze lepszy tyle że powinien dostać 5 lat bezwzględnego i delegacje do ZK Sztum lub ZK Barczewo. I bez prawa do zawieszenia części kary ale jak widąc dla Swoich sądownictwo w Elblągu zawsze pobłażliwe.... Żenujące zblatowanie....
MariuszLewandowski-Fc