Wybrany wątek opinii

Wyroki z kilku ostatnich lat w sundzie w Elblągu wskazują na, moim zdaniem, zupełny brak kompetencji wymiaru niesprawiedliwości. I albo prokuratura albo sund moim subiektywnym i nie opartym na faktach wrażeniu biorą kasę od przestępców lub ktoś ich pinagrywał w różnych studniach w tzw. vipowskich salkach i ich szantażuje, inaczej tego nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć...
(2026.02.25)
Powrót do komentarzy