UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wyroki z kilku ostatnich lat w sundzie w Elblągu wskazują na, moim zdaniem, zupełny brak kompetencji wymiaru niesprawiedliwości. I albo prokuratura albo sund moim subiektywnym i nie opartym na faktach wrażeniu biorą kasę od przestępców lub ktoś ich pinagrywał w różnych studniach w tzw. vipowskich salkach i ich szantażuje, inaczej tego nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć...