A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jawamkaczoraniewybieralem - Czyli zamiatamy pod dywan, bo nasi rządzą. Nasi są bezkarni, ostatnie łapówki w szpitalu w Warszawie to też kontrowersje.
Jakie kontrowersje, ordynarny wał lub niekompetencja. Ktoś powinien ponieść odpowiedzialność. W komisji same specjalistki, tylko od czego.
@pozytywny-elblążanin - Gdyby nie portel to przekręt by się udał... teraz trzeba się zastanowić, czy nie lepsza cisza, bo wtedy nie dało by się pod dywan zamieść, a tak to uznano brak szkodliwego czynu: pieniądze w kasie UM zostały.
Za te oszczędności proponuję premię dla całego działu turystyki, bo ewidentnie zasłużyli; )
chyba raczej dyrektorki DPiT?
KO rządzi od 2023 roku a przez te 3 lata ilością afer, machlojek, szwindli już przebili swoją kadencję sprzed roku 2015.Służba zdrowia nie działa. W Elblągu u POslanki bezduszni lekarze doprowadzili do śmierci pacjentów. A teraz się dowiadujemy że i w mswia w wawie za to żeby lekarz zajął się pacjentem trzeba było dawać w łapę inaczej tylko czekano aż pacjent skona w męczarniach. Rządzi w Polsce plemię wężowe ludzi bez zasad, honoru, etyki i kultury. To jest chyba pokłosie akcji robta co chceta która promował ten od złotego melonu. Mimo to KOwcy wszystko zamiatają pod dywan i udają że dalej się uśmiechamy. Tu kolejny szwindel z IT ale władze miejskie nie poczuwają się do własnej dymisji. Pewnie znajdą przypadkowego kozła ofiarnego.
Wszystko dobrze się skończyło i osoby z komisji konkursowej powinny dostać nagrody. PiS za skopany Polski Ład wypłacił 64 milionów nagród i premii dla pracowników Ministerstwa Finansów a 15 milionów z tej puli trafiło do kadry kierowniczej odpowiedzialnej za fiasko Polskiego Ładu. Mało tego dla ratowania tej reformy tylko w tym celu powołano nowego wiceministra, który za darmo raczej nie pracował. Taki drobiazg ze szczęśliwym taniutkim zakończeniem jak ten opisany w artykule to oceniając wydarzenie w skali wałów PiS-owskich w ogóle nie powinien być wyjaśniany. Jeżeli ktoś w tym naszym UM chce świadomie robić manewry to niech się najpierw nauczy studiując 100+ afer PiS.
@pozytywny-elblążanin - A co dobrego dla tego miasta zrobiła ta ekipa KO? Budowę portu morskiego z premedytacją zablokowali bo budował go PiS. Portu jak nie było tak nie ma a firmy które na niego czekały uciekają z miasta. W zamian za to wydają nasze pieniądze na wizualizacje i konsultacje. Komunikacja miejska którą zniszczył nakrętka z cwierkiem nadal nie działa jak powinna. Liczne powodzie będące skutkiem zaniedbań KOwcow, drogi jak po bombardowaniu, afery w szpitalu zarządzanym przez a jakże! KO! Sprzedaż dworca kolei nadzalewowej i brak jej reaktywacji. Dewastacja Bażantarni poprzez liczne wycinki i budowę obwodnicy. Łożenie pieniędzy elblążan na jakiś wschodni klub sportowy. Zapuszczanie największego basenu odkrytego w Europie. Brak inwestorów. Szkodliwych działań tej ekipy rządzącej można wymieniać bez końca. Nawet zima ich pokonała bo nie potrafili zadbać o chodniki przez co wielu elbalazan trafiło na SOR.
@Duch referendalny - Zacznijmy od tego, że pis nic tu nie budował, tylko obiecywał śliwki na wierzbie w zamian za fotel prezydenta i wyrwanie portu z rąk miasta. Dalej nie ma sensu ciebie czytać.
A czy konkurs na stanowisko Dyrektora Galerii El był przeprowadzony prawidłowo, chociaż nazwiska członków komisji były utajnione. Czemu ?