UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
KO rządzi od 2023 roku a przez te 3 lata ilością afer, machlojek, szwindli już przebili swoją kadencję sprzed roku 2015.Służba zdrowia nie działa. W Elblągu u POslanki bezduszni lekarze doprowadzili do śmierci pacjentów. A teraz się dowiadujemy że i w mswia w wawie za to żeby lekarz zajął się pacjentem trzeba było dawać w łapę inaczej tylko czekano aż pacjent skona w męczarniach. Rządzi w Polsce plemię wężowe ludzi bez zasad, honoru, etyki i kultury. To jest chyba pokłosie akcji robta co chceta która promował ten od złotego melonu. Mimo to KOwcy wszystko zamiatają pod dywan i udają że dalej się uśmiechamy. Tu kolejny szwindel z IT ale władze miejskie nie poczuwają się do własnej dymisji. Pewnie znajdą przypadkowego kozła ofiarnego.
Ile jeszcze tego syfu?