A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak przyjdzie do wypłaty świadczeń dla tajnych współpracowników też będzie RODO i nr konta bankowego do przelewu brak? A może to wszystko tak pro bono? Rozmowa dyscyplinująca nie ma takiej kategorii w systemie kar i relacji pracownik - pracodawca.
Przecież wystarczy poprosić secret service o podanie danych do wiadomości publicznej. Dajcie na papier coście odwalili w tym konkursie. Robili coś pod imieniem i nazwiskiem. Ta epopeja ciągnie się dalej. Jedni uważają, że są winni nagonki, inni honorowo oddali przetarg. Ja uważam, że w tej komisji pracują gamonie do zwolnienia albo przesunięcia na odcinek koszenie trawnika. Jeżeli nie potrafią abc prawa zamówień publicznych to tak jakby na stanowisko skarbnika miasta zatrudnić kogoś kto liczyć nie umie.
Ktoś mądry choć nielubiany powiedział kiedyś, że wszystko co nie jest rewolucją jest stagnacją. Co oznacza, że łapownicy, oszuści, zdrajcy i wszelkiej maści podlcy umacniają się na stołkach gdy po udowodnieniu draństwa pozwala im się dalej być tam gdzie byli....
Śmiechu warte. A dymisja wicka to gdzie?
To jest przecież wygodne zamiatać pod dywan. Jakby nic się nie stało, złotówka nie została wydana na zadanie. Prawo Zamówień Publicznych, publiczne środki, a oceniają je tajniacy. Okazało by się kto kogo tam zaprosił, kto jest kim. Kto kogo popiera po godzinach. A na koniec okazuje się, że to takie proste poprowadzić to wszystko samemu siłami UM.
Ktoś spoza urzędu jest w komisji konkursowej? Czy ja też z ulicy mogę być członkiem komisji, czy trzeba mieć specjalne zasługi?
A do której jest otwarta informacja ?
Kiedy zmiana władz szpital; a wojewodzkiego? Nie popuscimy wam tych skandalicznych wydarzen i zaniedban!
No generalnie wałek się nie udał. Winnych brak - co to za konsekwencje: "rozmowa dyscyplinująca"?
@Duch referendalny - No to ładnie dzisiaj przedawkowałeś leki. Ale nóżkami przebieracie do tego koryta. Tylko że Wy z tego koryta zeżrecie, a nic miasto nie zyska, tak jak nie zyskało za słusznie minionych czasów, kiedy mieliście w ministerstwach swoich ludzi, uzurpatorów do fotela prezydenta miasta. Jak na razie to najlepsza ekipa rządząca miastem. Dalsze nowe inwestycje, rozwój portu, komunikacji, szkolnictwa, sportu i wiele innych plusów. A jeśli powodem do dymisji czy referendum mają być błędy pracownika urzędu (bez konsekwencji negatywnych dla budżetu), albo dziury w drogach po zimie, to podpis pod takim referendum złożyć może tylko wypełniony ogólną nienawiścią ubezwłasnowolniony przeciwnik tego miasta. Sam skowyt o referendum nie wystarczy.