Wybrany wątek opinii

Po tych skandalicznych machlojach byloby fair gdyby wladze miejskie podały sie do dymisji. A tak to znow skompromitowani zostana odwolani w referendum.
Duch referendalny (2026.02.23)
@Duch referendalny - marzycielu referendalny-zmień płytę
jawamkaczoraniewybieralem (2026.02.23)
@Duch referendalny - Ty tak na poważnie, bo jaka to wina władz, to właśnie prezydent został wprowadzony w błąd. Czemu to a czemu nie nawoływałeś do dymisji swoich idoli / rządzących do roku 2023 /, zapomniałeś czy nie chcesz pamiętać co się wtedy działo?
(2026.02.23)
@Duch referendalny - No to ładnie dzisiaj przedawkowałeś leki. Ale nóżkami przebieracie do tego koryta. Tylko że Wy z tego koryta zeżrecie, a nic miasto nie zyska, tak jak nie zyskało za słusznie minionych czasów, kiedy mieliście w ministerstwach swoich ludzi, uzurpatorów do fotela prezydenta miasta. Jak na razie to najlepsza ekipa rządząca miastem. Dalsze nowe inwestycje, rozwój portu, komunikacji, szkolnictwa, sportu i wiele innych plusów. A jeśli powodem do dymisji czy referendum mają być błędy pracownika urzędu (bez konsekwencji negatywnych dla budżetu), albo dziury w drogach po zimie, to podpis pod takim referendum złożyć może tylko wypełniony ogólną nienawiścią ubezwłasnowolniony przeciwnik tego miasta. Sam skowyt o referendum nie wystarczy.
pozytywny-elblążanin (2026.02.23)
@jawamkaczoraniewybieralem - Czyli zamiatamy pod dywan, bo nasi rządzą. Nasi są bezkarni, ostatnie łapówki w szpitalu w Warszawie to też kontrowersje.
bra (2026.02.23)
@pozytywny-elblążanin - Gdyby nie portel to przekręt by się udał... teraz trzeba się zastanowić, czy nie lepsza cisza, bo wtedy nie dało by się pod dywan zamieść, a tak to uznano brak szkodliwego czynu: pieniądze w kasie UM zostały.
(2026.02.23)
Za te oszczędności proponuję premię dla całego działu turystyki, bo ewidentnie zasłużyli; )
(2026.02.23)
@pozytywny-elblążanin - A co dobrego dla tego miasta zrobiła ta ekipa KO? Budowę portu morskiego z premedytacją zablokowali bo budował go PiS. Portu jak nie było tak nie ma a firmy które na niego czekały uciekają z miasta. W zamian za to wydają nasze pieniądze na wizualizacje i konsultacje. Komunikacja miejska którą zniszczył nakrętka z cwierkiem nadal nie działa jak powinna. Liczne powodzie będące skutkiem zaniedbań KOwcow, drogi jak po bombardowaniu, afery w szpitalu zarządzanym przez a jakże! KO! Sprzedaż dworca kolei nadzalewowej i brak jej reaktywacji. Dewastacja Bażantarni poprzez liczne wycinki i budowę obwodnicy. Łożenie pieniędzy elblążan na jakiś wschodni klub sportowy. Zapuszczanie największego basenu odkrytego w Europie. Brak inwestorów. Szkodliwych działań tej ekipy rządzącej można wymieniać bez końca. Nawet zima ich pokonała bo nie potrafili zadbać o chodniki przez co wielu elbalazan trafiło na SOR.
Duch referendalny (2026.02.23)
@Duch referendalny - Zacznijmy od tego, że pis nic tu nie budował, tylko obiecywał śliwki na wierzbie w zamian za fotel prezydenta i wyrwanie portu z rąk miasta. Dalej nie ma sensu ciebie czytać.
KapitanSzyderca (2026.02.23)
@Duch referendalny - Za machlojkę uznałbym gdyby doszło do podpisania umowy z kiepskim oferentem. W Neuss w budynku Ratusza jest punkt informacji turystycznej prowadzony przez samorząd i bardzo mi się ten punkt podobał. Nie podoba mi się Straż Miejska którą "zaatakował" niepełnosprawny mężczyzna którego za przejście na czerwonym świetle ktoś zamierza chyba ukrzyżować. Referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej faktycznie warto przeprowadzić ale to zdecydujemy z zainteresowanymi sprawą po decyzjach Prokuratury również również w sprawie jednego ze Strażników Miejskich który obecnie jest tymczasowo aresztowany. Powodów ro odwołania Prezydenta na razie nie widzę co do Rady Miejskiej może ale nie po to żeby PIS zrobił tam sobie kolejne koło wzajemnej adoracji i okazji do niszczenia Elbląga. Likwidacja Wyciągu na Górze Chrobrego pokazało arogancje tych politykierów i to że mają Elbląg w dupie. Referendum nie jest narzędziem do zmiany układów ale do obrony interesów Miasta. Na razie Samorząd jest bierny w sprawie rosnącego bezrobocia i to problem. Ale to sprawa którą powinni zając się Radni jak najszybciej.... A jak się nie zajmą albo będą bezradni to i ich pora wysłać na bezrobocie....
MariuszLewandowski-Fc (2026.02.23)
@MariuszLewandowski-Fc - Mariusz odpuść sobie > > >
(2026.02.24)
Dyzio marzyciel z ciebie. Łatwiej mnie zamknąć niż zamknąć mi usta wiec nie trudź się takimi farmazonami...
MariuszLewandowski-Fc (2026.02.24)
@Duch referendalny - COVID19 też zwalisz na Tuska.
(2026.02.24)
Powrót do komentarzy