UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@pozytywny-elblążanin - Gdyby nie portel to przekręt by się udał... teraz trzeba się zastanowić, czy nie lepsza cisza, bo wtedy nie dało by się pod dywan zamieść, a tak to uznano brak szkodliwego czynu: pieniądze w kasie UM zostały.