UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@pozytywny-elblążanin - A co dobrego dla tego miasta zrobiła ta ekipa KO? Budowę portu morskiego z premedytacją zablokowali bo budował go PiS. Portu jak nie było tak nie ma a firmy które na niego czekały uciekają z miasta. W zamian za to wydają nasze pieniądze na wizualizacje i konsultacje. Komunikacja miejska którą zniszczył nakrętka z cwierkiem nadal nie działa jak powinna. Liczne powodzie będące skutkiem zaniedbań KOwcow, drogi jak po bombardowaniu, afery w szpitalu zarządzanym przez a jakże! KO! Sprzedaż dworca kolei nadzalewowej i brak jej reaktywacji. Dewastacja Bażantarni poprzez liczne wycinki i budowę obwodnicy. Łożenie pieniędzy elblążan na jakiś wschodni klub sportowy. Zapuszczanie największego basenu odkrytego w Europie. Brak inwestorów. Szkodliwych działań tej ekipy rządzącej można wymieniać bez końca. Nawet zima ich pokonała bo nie potrafili zadbać o chodniki przez co wielu elbalazan trafiło na SOR.

Duch referendalny