UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie kontrowersje, ordynarny wał lub niekompetencja. Ktoś powinien ponieść odpowiedzialność. W komisji same specjalistki, tylko od czego.

bra

Anuluj