UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko dobrze się skończyło i osoby z komisji konkursowej powinny dostać nagrody. PiS za skopany Polski Ład wypłacił 64 milionów nagród i premii dla pracowników Ministerstwa Finansów a 15 milionów z tej puli trafiło do kadry kierowniczej odpowiedzialnej za fiasko Polskiego Ładu. Mało tego dla ratowania tej reformy tylko w tym celu powołano nowego wiceministra, który za darmo raczej nie pracował. Taki drobiazg ze szczęśliwym taniutkim zakończeniem jak ten opisany w artykule to oceniając wydarzenie w skali wałów PiS-owskich w ogóle nie powinien być wyjaśniany. Jeżeli ktoś w tym naszym UM chce świadomie robić manewry to niech się najpierw nauczy studiując 100+ afer PiS.
Czy