96
23.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tam tylko zdalniakom, którzy de facto nic nie robią i oszukują pracodawcę jest dobrze. Albo śpią, albo robią zakupy.
vernowy (2026.02.23)

info

9  
  3
Dla ludzi z twoim wykształceniem pracy nie ma nigdzie. nawet w Trójmieście. Sprawdź ofertę zatrudnienia i potem pisz farmazony. Ale po co? Przecież ciebie nigdy praca nie interesowała.3 city i 1/2 głowy.
(2026.02.23)
Wrócił tusk wrocilo bezrobocie i drozyzna. Wszystko po to aby zmniejszyc populacje Polaków. No bo jak taki ktos w wieku produkcyjnym ma zalozyc rodzine? Ceny mieszkan sa zaporowe. Zarabaiajac najnizsza krajowa nie ma sie zdolnosci kredytowej na zakup 30m klitki kupionej od patodewelopera w wadliwie wykonanych blokach z tanich materialow budowanych przez tanich pracownikow ze wschodu. Przez blokade budowy portu ktorej dopuscil sie ćwierkacz, nakretka i motorowka(KO, PSL) z Elblaga wynosza sie firmy ktore na ten port czekały. Setki Elblazan straca prace. , Wrobelki cwierkaja tez o duzych zwolnieniach z Browaru. Poki co w Elblagu tylko suszyzab i jego zastepca sie usmeichaja. Reszta jest mocno rozczarowana i zbulwersowana. TYlko tlustym kotom z KO puchna geby z miesiaca na miesiac. Pewnie z głodu?
maxiu (2026.02.23)
Związkowcy na etatach głośno krzyczą bo są chronieni. Moją firmę też zamknęli etatowi związkowcy. Zakład został przebniesiony do innego miasta. Pracę straciło 180 osób. Stracili również na tym kooperanci. Po ogłoszeniu decyzji przez szefów firmy, związkowcy ci pochowali nawet swoje samochody, bojąc się reakcji pracowników.
były pracownik (2026.02.23)

info

21  
  2
Przedział płacy od ok 6000 do 7000 brutto gdzie niedoświadczony operator będzie bliżej tych 6000 a 7000 to pensja dla pracowników wsparcia produkcji :D A doświadczeni pracownicy warsztatu potrafią tylko lekko ponad 7000 brutto. Śmiech nie pieniądze :D Powodzenia w szukaniu kolejnych głupków takich jak my
Robol (2026.02.23)
Te GE to jest fajna firma. Jak się jedzie ulicą Ofiar Sprawy Elbląskiej to widać dwa transparenty - jeden że strajkują, drugi, że zatrudniają... Mam kilku znajomych w tej firmie i ogólnie odradzają zatrudnianie się w tej firmie.
(2026.02.23)

info

24  
  4
@Czysty przypadek - O czym ty człowieku piszesz? Odlewnik nie bedzie doswiadczonym tokarzem i na odwrót.
Jerzy Lebioda (2026.02.23)
Amerykanie dokładnie policzyli jak dochodowy to biznes. Bredzisz chłopie
(2026.02.23)
@okkj - śmiech na sali o 50 zł strajk wielki. W d.. się poprzewracało. Pójdziesz do Polskiego pracodawcy to życie poznasz
(2026.02.23)
Urażony Janusz Biznesu dał ripostę na poziomie swego intelektu, żenada. 🤡🤡🤡 tym jesteście lokalni Janusze Biznesu
(2026.02.23)