UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tam tylko zdalniakom, którzy de facto nic nie robią i oszukują pracodawcę jest dobrze. Albo śpią, albo robią zakupy.
vernowy
tam tylko zdalniakom, którzy de facto nic nie robią i oszukują pracodawcę jest dobrze. Albo śpią, albo robią zakupy.
vernowy