Wybrany wątek opinii

Ta za najniższą krajowa do przyuczenia. W Elblągu nie szuka się pracy bo tu sami "Janusze Biznesu" chcą niewolnika za najniższą, do 3 city jest dobry dojazd. Pamiętajcie jak was zatrudnią za najniższą krajową nie będą was szanować lecz wami pomiatać. Pracodawca jak płaci uczciwa wypłatę to wie że ma do czynienia z fachowcem, go szanuje i dba by nie stracić. Nie bądźcie jak Jelenie
(2026.02.23)
Dla ludzi z twoim wykształceniem pracy nie ma nigdzie. nawet w Trójmieście. Sprawdź ofertę zatrudnienia i potem pisz farmazony. Ale po co? Przecież ciebie nigdy praca nie interesowała.3 city i 1/2 głowy.
(2026.02.23)
Urażony Janusz Biznesu dał ripostę na poziomie swego intelektu, żenada. 🤡🤡🤡 tym jesteście lokalni Janusze Biznesu
(2026.02.23)
Lepiej być "Grażyną biznesu", niż nic niepotrafiącym, bez wykształcenia i kwalifikacji marudą, która wypisuje bzdury o "3 City" a od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze. Czym ty jesteś? Refleksje mogą być przygnębiające. Twoje sytuacja jest wypadkową twoich działań, nie szukaj winnych swojej niedoli.
(2026.02.23)
"od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze" BUACHA CHA a gdzie ma siedzieć informatyk ? przy zlewie ?Reprezentujesz poziom intelektualny TYPOWEGO LOKALNEGO "JANUSZA BIZNESU"
eryk-elblag (2026.02.23)
To nie bądź jeleniem, tylko daj przykład, otwórz biznes i płać ludziom min.15000 na rękę. Dopiero zobaczysz co to znaczy prowadzić własny biznes w tym kraju.
(2026.02.23)
@eryk-elblag - Rozwiń tę myśl "poziom intelektualny typowego lokalnego "Janusza biznesu" (po co te wielkie litery?, intelektualisto ucz się polskiego). Ile płacą ci za pisanie na poRtEl-u tych bzdur "informatyku"?
(2026.02.23)
A kto tobie🤡powiedział że nie pracuję i to w swoim zawodzie zatrudniając ludzi z mojej branży. A Kim ty jesteś napisz chętnie się dowiemy więcej bo wiemy już że jesteś🤡i Januszem Biznesu który został trafnie zdiagnozowany bo nie potrafisz funkcjonować bez żerowania na ludziach.
eryk-elblag (2026.02.23)
Powrót do komentarzy