Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
27
3
Dla ludzi z twoim wykształceniem pracy nie ma nigdzie. nawet w Trójmieście. Sprawdź ofertę zatrudnienia i potem pisz farmazony. Ale po co? Przecież ciebie nigdy praca nie interesowała.3 city i 1/2 głowy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Urażony Janusz Biznesu dał ripostę na poziomie swego intelektu, żenada. 🤡🤡🤡 tym jesteście lokalni Janusze Biznesu
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
Lepiej być "Grażyną biznesu", niż nic niepotrafiącym, bez wykształcenia i kwalifikacji marudą, która wypisuje bzdury o "3 City" a od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze. Czym ty jesteś? Refleksje mogą być przygnębiające. Twoje sytuacja jest wypadkową twoich działań, nie szukaj winnych swojej niedoli.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
"od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze" BUACHA CHA a gdzie ma siedzieć informatyk ? przy zlewie ?Reprezentujesz poziom intelektualny TYPOWEGO LOKALNEGO "JANUSZA BIZNESU"
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
To nie bądź jeleniem, tylko daj przykład, otwórz biznes i płać ludziom min.15000 na rękę. Dopiero zobaczysz co to znaczy prowadzić własny biznes w tym kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@eryk-elblag - Rozwiń tę myśl "poziom intelektualny typowego lokalnego "Janusza biznesu" (po co te wielkie litery?, intelektualisto ucz się polskiego). Ile płacą ci za pisanie na poRtEl-u tych bzdur "informatyku"?
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
A kto tobie🤡powiedział że nie pracuję i to w swoim zawodzie zatrudniając ludzi z mojej branży. A Kim ty jesteś napisz chętnie się dowiemy więcej bo wiemy już że jesteś🤡i Januszem Biznesu który został trafnie zdiagnozowany bo nie potrafisz funkcjonować bez żerowania na ludziach.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2