Wybrany wątek opinii
i niech mi ktoś powie, że nie ma pracy w Elblągu? Praca jest... tylko pracować się nie chce.... Tak zwani "etatowi bezrobotni"... ciekawe ile to %? No ale zaraz wyłonią się trole PiS i zaczną skomleć jak to źle i niedobrze; ) Oni już tak mają... natury zła nie zmienisz :D
Do moderacji
Odpowiedz
57
93
Durny wpis elbląskiego leminga, bezrobocie rośnie, ceny mieszkań to kosmos już nie mówiąc o cenach w sklepach.. włącz myślenie!
Do moderacji
Odpowiedz
36
13
Na odwrót to ty człowieku powinieneś włączyć myślenie, chyba jednak nie chodzisz po zakupy? A o inflacji nie wspominasz - przed 2023 rokiem dwucyfrowa - 14,4 %, a obecnie jednocyfrowa - 3,6%, no i co?
Do moderacji
Odpowiedz
15
27
@okkj - śmiech na sali o 50 zł strajk wielki. W d.. się poprzewracało.
Pójdziesz do Polskiego pracodawcy to życie poznasz
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
To jest praca, czy niewolnictwo? Praca powinna dawać korzyść majątkową, a jaką korzyść daje praca za 3500 zł skoro wydatki miesięczne osoby pracującej to 4000 zł? Ludzie nie są leniwi, ale mądrzy. Życie z socjalu pozwala przeżyć w nieco wyższym standardzie, bo brak ruchu, oznacza też mniej spalanych kalorii, zdrowsze stawy, mniejsze ryzyko kontuzji i chorób itd.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
To gdzie zarobisz więcej w Elblągu niż w GE? Na czarno? FAKT W GE jest wszystko na biało.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
zadziwie cie, kooperacja w Arotecu wiecej placi, dofinansowuje koszty dojazdu, urlopowki, premie i inne, dziwne nie? Praca na 2 zmiany, a nie niewolniczy system 3 zmian albo "systemu równoważnego"....
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@emba - Kooperacja? Seriio? Dziś jest jutro nie ma..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Ferdek.Schichau - a odlewnia co taka duza firma? Dzis jest jutro nie ma haha
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Ferdek.Schichau - A odlewnia to co? Dzisiaj byla jutro nie bylo? Jak bylo z browarem w braniewie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Złożyłem aplikację na operatora cnc i co? Pomimo wyższego wykształcenia odwalili mnie. Profil nie inżynierski co prawda ale do wciskania przycisku co godzinę to i magister ekonomii by się nadał
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
A co to za różnica wyborcy PIS czy PO? Jedni i drudzy mają braki intelektualne wybierając któryś raz z kolei swoich oprawców!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Słabo jesteś poinformowany. Chodzi o 100 zł brutto
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Masz rację za Tuska ziomek to ja elegancki socjal dostaje
Do moderacji
Odpowiedz
1
0