UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla ludzi z twoim wykształceniem pracy nie ma nigdzie. nawet w Trójmieście. Sprawdź ofertę zatrudnienia i potem pisz farmazony. Ale po co? Przecież ciebie nigdy praca nie interesowała.3 city i 1/2 głowy.
Dla ludzi z twoim wykształceniem pracy nie ma nigdzie. nawet w Trójmieście. Sprawdź ofertę zatrudnienia i potem pisz farmazony. Ale po co? Przecież ciebie nigdy praca nie interesowała.3 city i 1/2 głowy.