UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla ludzi z twoim wykształceniem pracy nie ma nigdzie. nawet w Trójmieście. Sprawdź ofertę zatrudnienia i potem pisz farmazony. Ale po co? Przecież ciebie nigdy praca nie interesowała.3 city i 1/2 głowy.


Anuluj