96
23.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Lepiej być "Grażyną biznesu", niż nic niepotrafiącym, bez wykształcenia i kwalifikacji marudą, która wypisuje bzdury o "3 City" a od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze. Czym ty jesteś? Refleksje mogą być przygnębiające. Twoje sytuacja jest wypadkową twoich działań, nie szukaj winnych swojej niedoli.
(2026.02.23)
Z MAAGA przejdą:) a tak na marginesie to kto tam pójdzie na system 4 zmianowy tzw czterobrygadówke ? Jeszcze tak sprytnie to opisali w ogłoszeniu:) system RÓWNOWAŻNY:):) JUŻ hordy do was biegną!!!
RALFJONY (2026.02.23)

info

21  
  4
Policzyli, przekalkulowali. Jednak nie masz racji, tu nie chodzi jedynie o dolary... Tak działa niszczenie tego co było budowane przez lata. Oczywiście ten proces zaczął się dawno temu... Amerykanin z GE nie chciał sprzedać odlewni prywatnemu inwestorowi, nie chce sprzedać Państwu. Chc pociąć wszystko na żyletki. W ten sposób się niszczy potencjał, kapitał budowany przez lata. Za tym idzie oranie wszystkiego nie tylko pieców, parku maszyn itd, za tym idzie oranie całego know-how itd Twoje myślenie jest ograniczone...
Dronżek (2026.02.23)
"od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze" BUACHA CHA a gdzie ma siedzieć informatyk ? przy zlewie ?Reprezentujesz poziom intelektualny TYPOWEGO LOKALNEGO "JANUSZA BIZNESU"
eryk-elblag (2026.02.23)
@Jerzy Lebioda - A niby dlaczego nie? Ludzie nie tak się przebranżawiali i nie raz np. tokarz okazywał się świetnym stolarzem.
(2026.02.23)
To nie bądź jeleniem, tylko daj przykład, otwórz biznes i płać ludziom min.15000 na rękę. Dopiero zobaczysz co to znaczy prowadzić własny biznes w tym kraju.
(2026.02.23)
@eryk-elblag - Rozwiń tę myśl "poziom intelektualny typowego lokalnego "Janusza biznesu" (po co te wielkie litery?, intelektualisto ucz się polskiego). Ile płacą ci za pisanie na poRtEl-u tych bzdur "informatyku"?
(2026.02.23)
A kto tobie🤡powiedział że nie pracuję i to w swoim zawodzie zatrudniając ludzi z mojej branży. A Kim ty jesteś napisz chętnie się dowiemy więcej bo wiemy już że jesteś🤡i Januszem Biznesu który został trafnie zdiagnozowany bo nie potrafisz funkcjonować bez żerowania na ludziach.
eryk-elblag (2026.02.23)
@mustafa - A gdzie senator co zna się na wszystkim i sporo już namącił np. w sprawie portu. Jego się zapytaj, gdyż koledzy rządzą w Elblągu i w Polsce. Mustafa poza obrażaniem coś potrafisz napisać.
bra (2026.02.23)
Odlewy wolą robić w Azji {bo im bardziej się opłaca} a precyzyjną robotę tu ?... a zabierajcie się ze wszystkim do tej taniej Azji.
(2026.02.23)

info

9  
  0