UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te GE to jest fajna firma. Jak się jedzie ulicą Ofiar Sprawy Elbląskiej to widać dwa transparenty - jeden że strajkują, drugi, że zatrudniają... Mam kilku znajomych w tej firmie i ogólnie odradzają zatrudnianie się w tej firmie.


Anuluj