UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ile jeszcze tego syfu? - Odwołać to możesz się, do prezesa... Z choinki się urwałeś ? Po każdej zimie są drogi do naprawy. A kierowcy niech zwolnią, to zauważą te dziury i spokojnie doczekają do ich załatania.

kombo

Anuluj