UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ile jeszcze tego syfu? - Odwołać to możesz się, do prezesa... Z choinki się urwałeś ? Po każdej zimie są drogi do naprawy. A kierowcy niech zwolnią, to zauważą te dziury i spokojnie doczekają do ich załatania.
kombo