UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekam dnia, kiedy uzupełnią kilka kostek brukowych na rondzie przy szpitalu, gdzie co chwilę wymieniają uszkodzone słupki zabezpieczające to miejsce.

Snieg na sali

Anuluj