UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Ile jeszcze tego syfu? - Ale jazgot... obwodnica będzie, czy Ci się podoba czy nie. Elblążanie nie dopuszczą do władzy nieudaczników z PiS a tym bardziej z Konfederacji. Wystarczy popatrzeć na, po pierwsze syf jaki zostawili po sobie pierwsi i na nazwijmy to ułomność w zarządzaniu czymkolwiek tych drugich. Bo żeby zarządzać miastem to trzeba coś potrafić. Samo garnięcie dla swoich i darcie japy nie wystarczy. Brawo Prezydent Missan, kolejne pieniądze dla Elbląga, kolejne remonty i inwestycje. Tak trzymać !!!
mieszkanka dzielnicy