Wybrany wątek opinii

połowę ulicy Topolowa zrobili, a teraz na drugiej części coraz większe dziury
(2026.02.18)
Topolowa przy EPEC dziury jak ser szwarcarski!
Topola (2026.02.19)
Powrót do komentarzy