Wybrany wątek opinii
połowę ulicy Topolowa zrobili, a teraz na drugiej części coraz większe dziury
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
Topolowa przy EPEC dziury jak ser szwarcarski!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0