UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze bo ta obwodnica to szkodliwe działanie dla Elblaskiej perełki jaka jest Bażantrania. Obwodnice wymusłiła antypolska szkodliwa szarańcza z KO i jeden barnaba z PSL. Na szczęśćie normalni Elblążanie to zablokowali. Zresztą Szarańcza KO nie ma nawet pomysłu na zakończenie tej obwodnicy b o jej drugi koniec miał wpadać wprost w zakorkowany węzeł Kościuszki/Królewiecka/Marymoncka co całkowicie obala sens budowy tej szkodliwej obwodnicy. Dotychczasowa budowa obwodnicy pod bramę Leśniczówki Dębica to przyład niegospodarnosci wladz miejskich i pieniedze utopione dosłownie w lesie. ten akt niegospodarnosci i barbarzyństwa musi zostać rozliczony a pomysłodawcy i realizatorzy wsadzeni do wiezien. Ale KOwcy swoich nie wsadza, trzeba poczekac na zmiane wladzy, moze juz nawet w tym roku. Moze obydwie konfederacje ppomoga nam ukarac tych pomyslodawcow obwodnicy.
Ile jeszcze tego syfu?