A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
od kilkunastu lat Miasto utrudnia jak może indywidualne budownictwo jednorodzinne w mieście sprzedając kilka działek rocznie na przetargu. Tym którzy nie chcą do bloku lub na Starówkę pozostaje zakup działek z rąk prywatnych w Przezmarku, Krasnym Lesie, Nowinie, Gronowie Górnym. Dąbrowie, Piastowie, Łęczu. A przecież umożliwienie zakupu niedrogich działek to świetny sposób na związanie z naszym miastem na długo. A przecież w Elblągu na dzień dobry można przygotować kilkaset działek budowlanych. Modrzewina Północ, Terkawka, Wschodnia, Wyżynna, Dąbrowskiego czekają. A to dopiero początek. Ale władze w Ratuszu są na NIE budownictwu jednorodzinnemu, wolą deweloperów z blokami w każdym miejscu, ale nie w Śródmieściu, bo tam Autohandle. A kolejne wybory samorządowe dopiero za 3 lata, więc nie ma co się starać, bo o Obwodnicę Wschodnią i łącznik z Fromborskiej na J. P.II na Modrzewinie niedlugo elblążanie przestaną się upominać.
To jest przykład durnoty BO.
W mieście dziurawe ulice, a tu wywalą kasę na jakąś wiochę.
Panowie Prezydenci to wstyd! 3 lata temu :wygrana" ścieżka rowerowa dąbrowa - Elbląg, do dzisiaj nic nie zrobiono. Jeśli ktoś tam zginie to pierwszy zgłoszę do prokuratury Prezydenta, kto by to nie był. Teraz centrum rozrywkowe, a kiedy lotnisko?
@mieszkaniec12345 - ... a jak dojeżdżamy do Elblaga... samochodami, bo innego sposobu dotarcia nie ma. Gdzie ekologia, gdzie rowery, piesze spacery do miasta gdzie bezpieczeństwo mieszkańców Elbląga... bo przypominam Dąbrowa to Elbląg!
A o to Polak tylko krzyczeć potrafi... jak jest coś co chcą zrobić to krzyczą że im się nie podoba, jak nie robią nic to krzyczą że darmozjady nic nie robią tylko kradną....
@mieszkaniec12345 - to zrób to z własnych pieniędzy a nie naszych podatków nierobie!!!!!
@mieszkaniec12345 - te wasze dzieci mają przyjaźń tylko z telefonem!!!!!
heh, za 640 tysięcy do można dom wybudować, a tu pewnie za tę kasę postawią 3 ławeczki, 2 stoliki, bujawkę i śmietnik.. zawiadomcie prokuratora bo pachnie mi tu wałkiem..