UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
od kilkunastu lat Miasto utrudnia jak może indywidualne budownictwo jednorodzinne w mieście sprzedając kilka działek rocznie na przetargu. Tym którzy nie chcą do bloku lub na Starówkę pozostaje zakup działek z rąk prywatnych w Przezmarku, Krasnym Lesie, Nowinie, Gronowie Górnym. Dąbrowie, Piastowie, Łęczu. A przecież umożliwienie zakupu niedrogich działek to świetny sposób na związanie z naszym miastem na długo. A przecież w Elblągu na dzień dobry można przygotować kilkaset działek budowlanych. Modrzewina Północ, Terkawka, Wschodnia, Wyżynna, Dąbrowskiego czekają. A to dopiero początek. Ale władze w Ratuszu są na NIE budownictwu jednorodzinnemu, wolą deweloperów z blokami w każdym miejscu, ale nie w Śródmieściu, bo tam Autohandle. A kolejne wybory samorządowe dopiero za 3 lata, więc nie ma co się starać, bo o Obwodnicę Wschodnią i łącznik z Fromborskiej na J. P.II na Modrzewinie niedlugo elblążanie przestaną się upominać.