Wybrany wątek opinii

I tu się mylicie, mieszkańcy tego osiedla bardzo się integrują, organizujemy różne spotkania, ogniska i grille na których omawiamy potrzeby naszego osiedla. Wszystkim się wydaje że jak domki jednorodzinne to każdy się alienuje a tu zaskoczenie, plac zabawa z siłownią jest nam tak samo potrzebny jak i mieszkańcom w blokach - w tym miejscu dzieci będą nawiązywać znajomości i przyjaźnie, nie będą już musiały latem przesiadywać na przystankach czy chodnikach żeby porozmawiać.
mieszkaniec12345 (2026.02.18)
@mieszkaniec12345 - Młodzi to wykorzystają na ćpanie a nie integrację ! Dziś za nim wybudujcie dom to od płotu zaczynacie i najlepiej z betonu na dwa metry a w środku mordercze psy co ludzi na ulicy atakują, taka jest dziś wasza integracja !
(2026.02.18)
Po co pakować wszystkich do jednego wora? Mam rodzinę na tym osiedlu i nie widzę tam morderczych psów co ludzi na ulicy atakują, ani budowanych płotów betonowych na 2 metry.
simoetka (2026.02.18)
@mieszkaniec12345 - No chyba po to budowaliście domy, by mieć to w obrębie własnego ogrodzenia ??? A nie wyciągać pieniądze od plebsu z bloków.
Jegomość (2026.02.18)
@mieszkaniec12345 - ... a jak dojeżdżamy do Elblaga... samochodami, bo innego sposobu dotarcia nie ma. Gdzie ekologia, gdzie rowery, piesze spacery do miasta gdzie bezpieczeństwo mieszkańców Elbląga... bo przypominam Dąbrowa to Elbląg!
(2026.02.18)
@mieszkaniec12345 - to zrób to z własnych pieniędzy a nie naszych podatków nierobie!!!!!
(2026.02.19)
@mieszkaniec12345 - te wasze dzieci mają przyjaźń tylko z telefonem!!!!!
(2026.02.19)
Powrót do komentarzy