Wybrany wątek opinii
I tu się mylicie, mieszkańcy tego osiedla bardzo się integrują, organizujemy różne spotkania, ogniska i grille na których omawiamy potrzeby naszego osiedla. Wszystkim się wydaje że jak domki jednorodzinne to każdy się alienuje a tu zaskoczenie, plac zabawa z siłownią jest nam tak samo potrzebny jak i mieszkańcom w blokach - w tym miejscu dzieci będą nawiązywać znajomości i przyjaźnie, nie będą już musiały latem przesiadywać na przystankach czy chodnikach żeby porozmawiać.
Do moderacji
Odpowiedz
20
13
@mieszkaniec12345 - Młodzi to wykorzystają na ćpanie a nie integrację !
Dziś za nim wybudujcie dom to od płotu zaczynacie i najlepiej z betonu na dwa metry a w środku mordercze psy co ludzi na ulicy atakują, taka jest dziś wasza integracja !
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Po co pakować wszystkich do jednego wora? Mam rodzinę na tym osiedlu i nie widzę tam morderczych psów co ludzi na ulicy atakują, ani budowanych płotów betonowych na 2 metry.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@mieszkaniec12345 - No chyba po to budowaliście domy, by mieć to w obrębie własnego ogrodzenia ??? A nie wyciągać pieniądze od plebsu z bloków.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@mieszkaniec12345 - ... a jak dojeżdżamy do Elblaga... samochodami, bo innego sposobu dotarcia nie ma. Gdzie ekologia, gdzie rowery, piesze spacery do miasta gdzie bezpieczeństwo mieszkańców Elbląga... bo przypominam Dąbrowa to Elbląg!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@mieszkaniec12345 - to zrób to z własnych pieniędzy a nie naszych podatków nierobie!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@mieszkaniec12345 - te wasze dzieci mają przyjaźń tylko z telefonem!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0