UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panowie Prezydenci to wstyd! 3 lata temu :wygrana" ścieżka rowerowa dąbrowa - Elbląg, do dzisiaj nic nie zrobiono. Jeśli ktoś tam zginie to pierwszy zgłoszę do prokuratury Prezydenta, kto by to nie był. Teraz centrum rozrywkowe, a kiedy lotnisko?

Wstyd