UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie Prezydenci to wstyd! 3 lata temu :wygrana" ścieżka rowerowa dąbrowa - Elbląg, do dzisiaj nic nie zrobiono. Jeśli ktoś tam zginie to pierwszy zgłoszę do prokuratury Prezydenta, kto by to nie był. Teraz centrum rozrywkowe, a kiedy lotnisko?
Wstyd