UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mieszkaniec12345 - ... a jak dojeżdżamy do Elblaga... samochodami, bo innego sposobu dotarcia nie ma. Gdzie ekologia, gdzie rowery, piesze spacery do miasta gdzie bezpieczeństwo mieszkańców Elbląga... bo przypominam Dąbrowa to Elbląg!


Anuluj