UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mieszkaniec12345 - ... a jak dojeżdżamy do Elblaga... samochodami, bo innego sposobu dotarcia nie ma. Gdzie ekologia, gdzie rowery, piesze spacery do miasta gdzie bezpieczeństwo mieszkańców Elbląga... bo przypominam Dąbrowa to Elbląg!