49
18.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Piastowo to już nie Elbląg.
Truso (2026.02.18)
A jak ktoś przeliczy ponownie głosy to znowu sprawa dla prokuratury?
(2026.02.18)

info

3  
  3
Otworzyć Borysa z ławeczkami i będzie integracja na medal, a w budżecie zostanie 640tys na działania duszpasterskie w tej okolicy.
No i tak sie dzieje (2026.02.18)

info

4  
  2
A kiedy będzie tu linia tramwajowa co.
(2026.02.18)

info

3  
  1
przecież mają te swoje fejsbuku, insta, twitery czy iksy mogą się tam zrolować na maxa i polajkować dodają pełno serduszek i usmiechów :) mało im?
(2026.02.18)

info

0  
  0
@kahatella - polexit-pozdrawiam cię nudziarzu
jawamkaczoraniewybieralem (2026.02.18)
Ale fajnie!
(2026.02.18)

info

2  
  2
Bardzo się cieszę! Pozdrawiam mieszkańców Dąbrowy :-)
(2026.02.18)

info

4  
  3
A ten budżet Obywatelski to od Rydzyka czy z Rady Miasta ? Co to znaczy głosowali to im się należy, my wiemy jak głosowali w poprzednim roku i kalafiorem mi wisi teza że się należy ! Tak mówiła neo premier, im się po prostu należy, okradli kraj zostawiając długi a teraz wina Tuska !
Itd (2026.02.18)
@mieszkaniec12345 - No chyba po to budowaliście domy, by mieć to w obrębie własnego ogrodzenia ??? A nie wyciągać pieniądze od plebsu z bloków.
Jegomość (2026.02.18)