A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Piastowo to już nie Elbląg.
A jak ktoś przeliczy ponownie głosy to znowu sprawa dla prokuratury?
Otworzyć Borysa z ławeczkami i będzie integracja na medal, a w budżecie zostanie 640tys na działania duszpasterskie w tej okolicy.
A kiedy będzie tu linia tramwajowa co.
przecież mają te swoje fejsbuku, insta, twitery czy iksy mogą się tam zrolować na maxa i polajkować dodają pełno serduszek i usmiechów :) mało im?
@kahatella - polexit-pozdrawiam cię nudziarzu
Ale fajnie!
Bardzo się cieszę! Pozdrawiam mieszkańców Dąbrowy :-)
A ten budżet Obywatelski to od Rydzyka czy z Rady Miasta ? Co to znaczy głosowali to im się należy, my wiemy jak głosowali w poprzednim roku i kalafiorem mi wisi teza że się należy ! Tak mówiła neo premier, im się po prostu należy, okradli kraj zostawiając długi a teraz wina Tuska !
@mieszkaniec12345 - No chyba po to budowaliście domy, by mieć to w obrębie własnego ogrodzenia ??? A nie wyciągać pieniądze od plebsu z bloków.