UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A o to Polak tylko krzyczeć potrafi... jak jest coś co chcą zrobić to krzyczą że im się nie podoba, jak nie robią nic to krzyczą że darmozjady nic nie robią tylko kradną....

Będziesz w pamięci naszej !

Anuluj