A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale co ma piernik do wiatraka? Budowa placu z pieniędzy Budżetu Obywatelskiego ( czyli coś na co zagłosowali obywatele) a odśnieżani to zupełnie inna para gaci.
Po co pakować wszystkich do jednego wora? Mam rodzinę na tym osiedlu i nie widzę tam morderczych psów co ludzi na ulicy atakują, ani budowanych płotów betonowych na 2 metry.
Co oni zżerają z budżetu miasta? Ma być to inwestycja z budżetu obywatelskiego wygrali to mają
Gdzie etyka!!!!
Integracja na cmentarzu i jego bliskim sąsiedztwie. Ludzie, włodarze miasta co Wy robicie. Tą kasę zainwestujcie w ścieżkę, której i tak nie będzie....
Gdzie dokładnie ma być zlokalizowane to centrum?
Nie rusz dupę, bo to jest obowiązek właściciela drogi czyli Miasta. Ale skoro mtak to właśnie rusz dupę zamiast w niecie pisać.
"Rusz.. " - widzę że totalnie odjechałeś.... od tego są inni, odpowiedzialni za to. Czyny społeczne się skończyły. Ty zyjesz jeszcze peerelem. Śmieci swoje sam do Rubna wywozisz? Może jeszcze weźmy się i Kumielę oczyśćmy.
@simoetka - Niby tak ale ktoś te kwoty rozdziela chyba i nie zawsze z głową...
Brawo Dąbrowa - brawo pan Daniel Lewandowski
Świetne wieści dla Dąbrowy. W końcu jakiś sukces