Wybrany wątek opinii

Niech kasę z własnych oszczędności inwestują a nie kolejni po Piastowie zżerają budżet miasta !
(2026.02.18)
Piastowo nie bierze pieniędzy z urzędu miasta tylko z Gminy Milejewo
piastowoo (2026.02.18)
Co oni zżerają z budżetu miasta? Ma być to inwestycja z budżetu obywatelskiego wygrali to mają
(2026.02.18)
Piastowo to już nie Elbląg.
Truso (2026.02.18)
A ten budżet Obywatelski to od Rydzyka czy z Rady Miasta ? Co to znaczy głosowali to im się należy, my wiemy jak głosowali w poprzednim roku i kalafiorem mi wisi teza że się należy ! Tak mówiła neo premier, im się po prostu należy, okradli kraj zostawiając długi a teraz wina Tuska !
Itd (2026.02.18)
Powrót do komentarzy