Wybrany wątek opinii
Niech kasę z własnych oszczędności inwestują a nie kolejni po Piastowie zżerają budżet miasta !
Do moderacji
Odpowiedz
25
9
Piastowo nie bierze pieniędzy z urzędu miasta tylko z Gminy Milejewo
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
Co oni zżerają z budżetu miasta? Ma być to inwestycja z budżetu obywatelskiego wygrali to mają
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Piastowo to już nie Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
A ten budżet Obywatelski to od Rydzyka czy z Rady Miasta ? Co to znaczy głosowali to im się należy, my wiemy jak głosowali w poprzednim roku i kalafiorem mi wisi teza że się należy ! Tak mówiła neo premier, im się po prostu należy, okradli kraj zostawiając długi a teraz wina Tuska !
Do moderacji
Odpowiedz
0
5