UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie etyka!!!! Integracja na cmentarzu i jego bliskim sąsiedztwie. Ludzie, włodarze miasta co Wy robicie. Tą kasę zainwestujcie w ścieżkę, której i tak nie będzie....

mieszkanka elitarnego osiedla

Anuluj