UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie etyka!!!! Integracja na cmentarzu i jego bliskim sąsiedztwie. Ludzie, włodarze miasta co Wy robicie. Tą kasę zainwestujcie w ścieżkę, której i tak nie będzie....
mieszkanka elitarnego osiedla
Gdzie etyka!!!! Integracja na cmentarzu i jego bliskim sąsiedztwie. Ludzie, włodarze miasta co Wy robicie. Tą kasę zainwestujcie w ścieżkę, której i tak nie będzie....
mieszkanka elitarnego osiedla