UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rusz dupę, bo to jest obowiązek właściciela drogi czyli Miasta. Ale skoro mtak to właśnie rusz dupę zamiast w niecie pisać.
Nie rusz dupę, bo to jest obowiązek właściciela drogi czyli Miasta. Ale skoro mtak to właśnie rusz dupę zamiast w niecie pisać.