UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rusz dupę, bo to jest obowiązek właściciela drogi czyli Miasta. Ale skoro mtak to właśnie rusz dupę zamiast w niecie pisać.


Anuluj