Wybrany wątek opinii
Ludzie a co Wam tak przeszkadza ten plac zabaw? Dla mnie inicjatywa jest fajna
Do moderacji
Odpowiedz
16
13
@juliuszcesarz - Przeszkadza o tyle że jak widzę chodniki skute lodem, śniegiem od 1,5 miesiąca to widzę że priorytety totalnie poszły się..... tak zaniedbanego miasta dawno nie widziałem. Ludzie łamią nogi, ręce ale co tam. Bawmy się..... igrzyska, gawiedź zadowolona.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Rusz dupę i kuj lód a nie czekasz ! Nie ma niewolnictwa, nawet skazani nie muszą tego robić a zima jaka jest to wszyscy widzą ! Do kogo te żal ? Oddajcie 800+ za rodzenie to będzie kasa na odśnieżania i kucia lodu....
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
ale co ma piernik do wiatraka? Budowa placu z pieniędzy Budżetu Obywatelskiego ( czyli coś na co zagłosowali obywatele) a odśnieżani to zupełnie inna para gaci.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
Nie rusz dupę, bo to jest obowiązek właściciela drogi czyli Miasta. Ale skoro mtak to właśnie rusz dupę zamiast w niecie pisać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
"Rusz.. " - widzę że totalnie odjechałeś.... od tego są inni, odpowiedzialni za to. Czyny społeczne się skończyły. Ty zyjesz jeszcze peerelem. Śmieci swoje sam do Rubna wywozisz? Może jeszcze weźmy się i Kumielę oczyśćmy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@simoetka - Niby tak ale ktoś te kwoty rozdziela chyba i nie zawsze z głową...
Do moderacji
Odpowiedz
5
0