A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może kase na odśnieżanie dróg dajcie bo jest tragedia???
@mieszkaniec12345 - Młodzi to wykorzystają na ćpanie a nie integrację !
Dziś za nim wybudujcie dom to od płotu zaczynacie i najlepiej z betonu na dwa metry a w środku mordercze psy co ludzi na ulicy atakują, taka jest dziś wasza integracja !
ozi od okien bedzie mial gdzie wypic ciwiartkie
@juliuszcesarz - Przeszkadza o tyle że jak widzę chodniki skute lodem, śniegiem od 1,5 miesiąca to widzę że priorytety totalnie poszły się..... tak zaniedbanego miasta dawno nie widziałem. Ludzie łamią nogi, ręce ale co tam. Bawmy się..... igrzyska, gawiedź zadowolona.
Dobre sobie... do prawdziwej integracji potrzebny jest tam tylko Borysek
Rusz dupę i kuj lód a nie czekasz ! Nie ma niewolnictwa, nawet skazani nie muszą tego robić a zima jaka jest to wszyscy widzą ! Do kogo te żal ? Oddajcie 800+ za rodzenie to będzie kasa na odśnieżania i kucia lodu....
Jaka integracja, ludzie to Wilki, w łyżce wody są gotowi się potopić. dzisiaj napiją się wódki, jutro będą się kłócić o centymetr miedzy.
spokojnie - jak to zwykle u nissana- od ogłoszenia do realizacji 10 lat a po drodze i tak się unieważni.
100 lecia i ryserska zrobcie na porzadne centrum kolo starowki, chodniki pamietaja gierka, sciezka rowerowa to jakas kpina a na rycerkiej nie ma...
@kahatella - Wiem że czasy się zmieniły i nikt nie mówi że kiedyś było łatwiej żyć ale pamiętam że o wszystko my dzieci sami sobie zadbaliśmy, poczynając od zabawki zrobionej przez siebie, radość z małych rzeczy była ogromna i dlatego nauczyliśmy się sami sobie tworzyć drogę życia a dzisiaj daj komórkę, daj laptop, daj samochód, zrób plac zabaw, zapłacić 800+ za rodzenie itp. itd. (jak w posiedzeniu byłej neo premier Szydło) Im się po prostu należy i tak to działa bo oni naprawdę uwierzyli w tą płytę złodziejskiej partii PiS !