UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

100 lecia i ryserska zrobcie na porzadne centrum kolo starowki, chodniki pamietaja gierka, sciezka rowerowa to jakas kpina a na rycerkiej nie ma...

Egg

Anuluj