UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
100 lecia i ryserska zrobcie na porzadne centrum kolo starowki, chodniki pamietaja gierka, sciezka rowerowa to jakas kpina a na rycerkiej nie ma...
Egg
100 lecia i ryserska zrobcie na porzadne centrum kolo starowki, chodniki pamietaja gierka, sciezka rowerowa to jakas kpina a na rycerkiej nie ma...
Egg